Wybrany wątek opinii
Przecież oni zawsze mają interwencje kiedy im się spieszy albo nie chcą stać w korkach, mam tam znajomego sąsiada tak mi powiedział.
Do moderacji
Odpowiedz
50
20
Pewnie jechali do Bażantarni ocieplać wizerunek 🤣
Do moderacji
Odpowiedz
26
9
To ci głupot nagadał. Każde włączenie sygnałów musi mieć zgodę dyżurnego
Do moderacji
Odpowiedz
3
0