Wybrany wątek opinii

Przecież oni zawsze mają interwencje kiedy im się spieszy albo nie chcą stać w korkach, mam tam znajomego sąsiada tak mi powiedział.
(2025.10.19)
Pewnie jechali do Bażantarni ocieplać wizerunek 🤣
(2025.10.19)
To ci głupot nagadał. Każde włączenie sygnałów musi mieć zgodę dyżurnego
(2025.10.20)
Powrót do komentarzy