UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak bardzo ograniczonym trzeba być, żeby jadąc z brzozowej nie usłyszeć i nie zauważyć radiowozu na gwizdkach i na bombach lecącego od królewieckiej? Nawet gdyby jechali 500km/h to już w połowie brzozowej byłoby ich słychać i wtedy nie patrzysz na zielone, tylko patrzysz skąd gwiżdże i czy możesz wjechać na skrzyżowanie. Ten mandat dla policjantów to chyba tylko dla opinii publicznej, żeby się nie zes.. ła.

KapitanSzyderca