UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież oni zawsze mają interwencje kiedy im się spieszy albo nie chcą stać w korkach, mam tam znajomego sąsiada tak mi powiedział.
Przecież oni zawsze mają interwencje kiedy im się spieszy albo nie chcą stać w korkach, mam tam znajomego sąsiada tak mi powiedział.