Wybrany wątek opinii
Wina policji ! Zawsze jeżdżą jak święte krowy....
Do moderacji
Odpowiedz
58
27
tak jak wy kierowcy!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
12
Ale na sygnale !!!. Wyobraź sobie, że to karetka jechałaby do twojej, bliskiej osoby.
Do moderacji
Odpowiedz
3
9