Wybrany wątek opinii

Wina policji ! Zawsze jeżdżą jak święte krowy....
(2025.10.19)
tak jak wy kierowcy!!!!!
(2025.10.19)
Ale na sygnale !!!. Wyobraź sobie, że to karetka jechałaby do twojej, bliskiej osoby.
(2025.10.19)
Powrót do komentarzy