UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak bardzo ograniczonym trzeba być, żeby jadąc z brzozowej nie usłyszeć i nie zauważyć radiowozu na gwizdkach i na bombach lecącego od królewieckiej? Nawet gdyby jechali 500km/h to już w połowie brzozowej byłoby ich słychać i wtedy nie patrzysz na zielone, tylko patrzysz skąd gwiżdże i czy możesz wjechać na skrzyżowanie. Ten mandat dla policjantów to chyba tylko dla opinii publicznej, żeby się nie zes.. ła.
KapitanSzyderca