Wybrany wątek opinii
Jak bardzo ograniczonym trzeba być, żeby jadąc z brzozowej nie usłyszeć i nie zauważyć radiowozu na gwizdkach i na bombach lecącego od królewieckiej? Nawet gdyby jechali 500km/h to już w połowie brzozowej byłoby ich słychać i wtedy nie patrzysz na zielone, tylko patrzysz skąd gwiżdże i czy możesz wjechać na skrzyżowanie. Ten mandat dla policjantów to chyba tylko dla opinii publicznej, żeby się nie zes.. ła.
Do moderacji
Odpowiedz
62
59
@KapitanSzyderca - A może to gwizdek czajnika gwiżdże, wtedy to już zwalniam. Mant całkowicie uzasadniony, poczytaj kodeks drogowy. Nic nikogo nie zwalnia z zachowania ostrożności zwłaszcza pojazdu uprzywilejowanego. Tylko nie wiem czym się wszyscy tak ekscytują, wypadki były, są i będą póki to ludzie będą nimi kierować.
Do moderacji
Odpowiedz
19
9
@KapitanSzyderca - Dokładnie, bo gdzie mandaty dla pozostałych? Chyba również powinni zachować szczególną ostrożność jeżeli słyszą sygnały i nie ważne, czy to kierowca, czy to pieszy. Włączone sygnały dźwiękowe oznaczają, że pojazd uprzywilejowany jest w ruchu i u innych powinien być odruch aby rozglądać się, czy coś nie nadjeżdża.
Do moderacji
Odpowiedz
11
13
@KapitanSzyderca - A mieli dźwiękowe ? He....
Byłeś, widziałeś ?
Papier przyjmie wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
To jak ma sygnały włączone, to może wszystko???
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@KapitanSzyderca - Opanuj się. Nareszcie karma ich dopadła, za bezmyślną jazdę. W środku nocy też jeżdżą na bombach. Szkoda gadać.
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
@KapitanSzyderca - Absolutnie mandat należy, co winny kierowca Mercedesa, który dostał rykoszetem
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
jak radio w aucie gra na maksa to marne szanse aby usłyszeć sygnały dżwiekowe
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@KapitanSzyderca - Ha ha ha 😁😁😁😁
Do moderacji
Odpowiedz
0
1