77
19.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To gość z grzozowej wyierzdzał i nieslyszał sygnałów dzwiekowyh zabrac mu prawoiazdy dorzywotnio
(2025.10.19)
Pewnie jechali do Bażantarni ocieplać wizerunek 🤣
(2025.10.19)
Cała psiarnia.
(2025.10.19)

info

10  
  6
@KapitanSzyderca - A może to gwizdek czajnika gwiżdże, wtedy to już zwalniam. Mant całkowicie uzasadniony, poczytaj kodeks drogowy. Nic nikogo nie zwalnia z zachowania ostrożności zwłaszcza pojazdu uprzywilejowanego. Tylko nie wiem czym się wszyscy tak ekscytują, wypadki były, są i będą póki to ludzie będą nimi kierować.
(2025.10.19)
A tobie zabrać klawiaturę "dorzywotnio"! Normalnie Zweistein polszczyzny jesteś!
(2025.10.19)
Tobie zabrać prawo zamieszczania wpisów, również dożywotnio, w tak krótkim zdaniu dziesięć błędów. Poza tym to wstyd pokazywać jakim się było nieukiem.
(2025.10.19)
Ciekawe czy to ten sam as wywiadu, który jakiś czas temu w tym miejscu przy budkach handlowych jechał chodnikiem bez sygnałów dźwiękowych i przeganiał pieszych krzycząc. Chyba przydadzą się dodatkowe szkolenia zdla naszych kowbojów.
Hehe (2025.10.19)
@To gość…- powinieneś mieć DOŻYWOTNI zakaz pisania na forum.
(2025.10.19)
@KapitanSzyderca - Dokładnie, bo gdzie mandaty dla pozostałych? Chyba również powinni zachować szczególną ostrożność jeżeli słyszą sygnały i nie ważne, czy to kierowca, czy to pieszy. Włączone sygnały dźwiękowe oznaczają, że pojazd uprzywilejowany jest w ruchu i u innych powinien być odruch aby rozglądać się, czy coś nie nadjeżdża.
(2025.10.19)
@KapitanSzyderca - A mieli dźwiękowe ? He.... Byłeś, widziałeś ? Papier przyjmie wszystko
(2025.10.19)