Kolizja przy centrum handlowym

35
03.11.2018
Kolizja przy centrum handlowym
fot. Anna Dembińska
W sobotę, 3 listopada, po godz. 19 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z al. Odrodzenia doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jednak osoba została zabrana do szpitala na badania. Zobacz więcej zdjęć.
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu przy Centrum Handlowym Ogrody z powodu zdarzenia, do którego doszło kilka godzin wcześniej, nie działała sygnalizacja świetlna. Po godz. 19 doszło do kolejnej kolizji na tym skrzyżowaniu. Z relacji pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca volkswagenem nadjechała z ul. Ogólnej i nie udzieliła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z al. Jana Pawła II w kierunku płk. Dąbka mercedesowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowca mercedesa został zabrany do szpitala na badania, sprawczyni kolizji oraz jej pasażerowi nic się nie stało. Oboje kierowcy byli trzeźwi.
   
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to rządowa limuzyna ? ;)
(2018.11.03)
Sami '' mistrzowie '' kierownicy. Ten w południe z BMW ma szczęście że nikogo nie zabił. Powinni zatrzymać prawko przynajmniej na 5 lat. Jedzie taki i traktuje ulice jak tor wyścigowy.
J...P.... (2018.11.03)
Dzieci systemu Światełka zgasły i panika nie ma kto za rączkę poprowadzić
(2018.11.03)

info

72  
  0
Czy łamiesz cisze wyoborcza?
PanPolicjant (2018.11.03)
Sieroty z tych ludzi, wyłączą sygnalizację na chwilę i już biedni się gubią i nie wiedzą kto komu ma pierwszeństwa udzielić. Na tym skrzyżowaniu znaki jak wół mówią, że nadjeżdzający od ul. Płk Dąbka ma pierwszeństwo a od ul. Ogólnej musi mu go udzielić. Ot, i cała filozofia. .. A inną sprawą już jest wyłączanie o takiej godzinie sygnalizacji na tak ruchliwym i niebezpiecznym skrzyżowaniu. ..
@k (2018.11.03)
Zdjęcie Wento pokazuje dokładnie zniszczenia jakie sama zrobiła swojemu autku. Natomiast uszkodzenia Mercedesa nie są wcale pokazane. A to przecież z tego samochodu kierowca został zabrany do szpitala. Czyli został najbardziej poszkodowany. Czego już -"reporter"- portelu już nie pokazał.
(2018.11.03)

info

8  
  1
Jechałem tamtędy ok 17 nie działała sygnalizacja i nikt nie wiedział jak jechać, a szkoły jazdy uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć .
(2018.11.03)

info

48  
  2
Wyłączona sygnalizacja = nikt nie wie jak jechać = wypadek
(2018.11.03)

info

36  
  0
sobota wieczór ruch jak cholera blisko ch a gamonie wyłączają światła. po elbląsku. do odpowiedzialnych za ten syf-jaki masie w tym interes że wyłączacie światła ( oszczędności na prądzie czy coś innego bo nie łapię o co chodzi.
PAAR (2018.11.03)
Kto odpowiada za wyłączanie świateł na tym skrzyżowaniu?! Paradoks tego wszystkiego jest taki że kolejne skrzyżowanie w skali mikro na ogólnej ma włączoną sygnalizacje dłużej w godzinach wieczornych, niż na tym skrzyżowaniu. Dodatkowo doszedł ruch od strony Lidla, jadąc zgodnie z pierwszenstwem człowiek się zastanawia czy nie dostanie strzała z którejś strony podczas wyłączonej sygnalizacji.
Nieodpowiedzialni (2018.11.03)

info

6  
  15