UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto odpowiada za wyłączanie świateł na tym skrzyżowaniu?! Paradoks tego wszystkiego jest taki że kolejne skrzyżowanie w skali mikro na ogólnej ma włączoną sygnalizacje dłużej w godzinach wieczornych, niż na tym skrzyżowaniu. Dodatkowo doszedł ruch od strony Lidla, jadąc zgodnie z pierwszenstwem człowiek się zastanawia czy nie dostanie strzała z którejś strony podczas wyłączonej sygnalizacji.

Nieodpowiedzialni

Anuluj