35
03.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niektórzy chyba nie czytali artykułu, sygnalizacja nie działała, gdyż w południe pirat pędzący z nadmierną szybkością nie wytrzymał prędkości i uderzył w słupy sygnalizacji niszcząc je, a tym samym uniemożliwił jej włączenie. Szkody jakie uczynił wymagają poważnej naprawy i nie można ich usunąć w krótkim czasie. Teraz elbląscy kierowcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami jazdy w warunkach utrudnienia w ruchu ulicznym.
(2018.11.03)

info

34  
  2
Ale to akurat wina portel. Art. Powinien zacząć się tak... W wyniku kolizji na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja... I dopiero o tej kolizji.
Realista1 (2018.11.03)

info

10  
  4
Przecież to gościu skosiła stgnalizatory, a nie wyłączyli
Jasiu u (2018.11.03)
O wcześniejszą kolizję
(2018.11.03)
Przed 6 rano na Dąbka Piłsudskiego nie lepiej, każdy się gubi. Tak samo większość nie patrzy na znaki, i myśli że jak jedzie droga częściej uczęszczaną to myśli, że ma pierwszeństwo.
(2018.11.03)

info

6  
  0
Wento w tdi -- na bank NEB albo NBR
(2018.11.03)

info

7  
  4
Jelopie czytaj ze zostala uszkodzona przez rajdowca z BMW i nie pisz glupot
(2018.11.03)
To się wyklepie. Najlepszy jest mechanik na Konopnickiej 20, przy rondzie 8smekowym. Cwaniak taki, że z trabanta potrafi zrobić 2 majbachy. Taki Fachofiec!
Gosc1 (2018.11.03)

info

6  
  2
Zarty jakies i to niskich lotow. Kolizja z powodu niesprawbej sygnalizacji? Poza znakami pionowymi oraz poziomymi jest logika wyniesiona ze OSK i doswiadczenie. Kolizja na tak wzglednie duzym i prostym skrzyzowaniu jest niemal niemozliwa!!! Tu musial miec miejsce czynnik 3ci, nie dajacy ujac sie w ramy logiki:(
AboTak (2018.11.04)

info

8  
  0
Brak regulacji świetlnej na skrzyżowaniu nie zwalnia od myślenia na drodze. Kondek
(2018.11.04)

info

10  
  0