Wybrany wątek opinii
Sieroty z tych ludzi, wyłączą sygnalizację na chwilę i już biedni się gubią i nie wiedzą kto komu ma pierwszeństwa udzielić. Na tym skrzyżowaniu znaki jak wół mówią, że nadjeżdzający od ul. Płk Dąbka ma pierwszeństwo a od ul. Ogólnej musi mu go udzielić. Ot, i cała filozofia. .. A inną sprawą już jest wyłączanie o takiej godzinie sygnalizacji na tak ruchliwym i niebezpiecznym skrzyżowaniu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
39
3
Przecież to gościu skosiła stgnalizatory, a nie wyłączyli
Do moderacji
Odpowiedz
8
2