Wybrany wątek opinii
sobota wieczór ruch jak cholera blisko ch a gamonie wyłączają światła. po elbląsku. do odpowiedzialnych za ten syf-jaki masie w tym interes że wyłączacie światła ( oszczędności na prądzie czy coś innego bo nie łapię o co chodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
5
20
O wcześniejszą kolizję
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Jelopie czytaj ze zostala uszkodzona przez rajdowca z BMW i nie pisz glupot
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
A może awaria?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1