Wybrany wątek opinii

sobota wieczór ruch jak cholera blisko ch a gamonie wyłączają światła. po elbląsku. do odpowiedzialnych za ten syf-jaki masie w tym interes że wyłączacie światła ( oszczędności na prądzie czy coś innego bo nie łapię o co chodzi.
PAAR (2018.11.03)
O wcześniejszą kolizję
(2018.11.03)
Jelopie czytaj ze zostala uszkodzona przez rajdowca z BMW i nie pisz glupot
(2018.11.03)
A może awaria?
Misiu (2018.11.05)
Powrót do komentarzy