UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sami '' mistrzowie '' kierownicy. Ten w południe z BMW ma szczęście że nikogo nie zabił. Powinni zatrzymać prawko przynajmniej na 5 lat. Jedzie taki i traktuje ulice jak tor wyścigowy.
J...P....
Sami '' mistrzowie '' kierownicy. Ten w południe z BMW ma szczęście że nikogo nie zabił. Powinni zatrzymać prawko przynajmniej na 5 lat. Jedzie taki i traktuje ulice jak tor wyścigowy.
J...P....