UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami '' mistrzowie '' kierownicy. Ten w południe z BMW ma szczęście że nikogo nie zabił. Powinni zatrzymać prawko przynajmniej na 5 lat. Jedzie taki i traktuje ulice jak tor wyścigowy.

J...P....

Anuluj