UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

sobota wieczór ruch jak cholera blisko ch a gamonie wyłączają światła. po elbląsku. do odpowiedzialnych za ten syf-jaki masie w tym interes że wyłączacie światła ( oszczędności na prądzie czy coś innego bo nie łapię o co chodzi.

PAAR