UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto odpowiada za wyłączanie świateł na tym skrzyżowaniu?! Paradoks tego wszystkiego jest taki że kolejne skrzyżowanie w skali mikro na ogólnej ma włączoną sygnalizacje dłużej w godzinach wieczornych, niż na tym skrzyżowaniu. Dodatkowo doszedł ruch od strony Lidla, jadąc zgodnie z pierwszenstwem człowiek się zastanawia czy nie dostanie strzała z którejś strony podczas wyłączonej sygnalizacji.
Nieodpowiedzialni