UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sobota wieczór ruch jak cholera blisko ch a gamonie wyłączają światła. po elbląsku. do odpowiedzialnych za ten syf-jaki masie w tym interes że wyłączacie światła ( oszczędności na prądzie czy coś innego bo nie łapię o co chodzi.

PAAR

Anuluj