UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałem tamtędy ok 17 nie działała sygnalizacja i nikt nie wiedział jak jechać, a szkoły jazdy uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć .
Jechałem tamtędy ok 17 nie działała sygnalizacja i nikt nie wiedział jak jechać, a szkoły jazdy uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć .