UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jechałem tamtędy ok 17 nie działała sygnalizacja i nikt nie wiedział jak jechać, a szkoły jazdy uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć .


Anuluj