Kolizja na ul. Królewieckiej, sprawca miał prawie 4 promile!

49
11.09.2019
Kolizja na ul. Królewieckiej, sprawca miał prawie 4 promile!
fot.Michał Skroboszewski
Do zderzenia citroena z renault na ul. Królewieckiej doszło dziś (11 września) około godz. 10.30. 65-letni kierowca citroena był kompletnie pijany, miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie! Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Królewieckiej z ul. Metalowców. Mężczyzna kierujący renault zatrzymał się tam na czerwonym świetle, wtedy w tył renault uderzył citroen. 65-latek kierujący citroenem po zderzeniu z renault, przejechał przez chodnik i uderzył w stojącą na parkingu hondę.
   Policjanci za pomocą alkomatu przebadali uczestników kolizji. Kierowca citroena miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kiedy rozmawialiśmy z policjantami, 65-latek spał na tylnym siedzeniu radiowozu…

Mężczyzna trafi teraz na izbę wytrzeźwień. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, mężczyzna odpowie przed sądem za jadę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie na izbę wytrzeźwień tylko do PDOZ. Pan popełnił PRZESTĘPSTWO więc na izbę nie trafi
Ja. (2019.09.11)
Czy redakcje PortElu zechce posilić się na rozbudowany artykuł dotyczący skali podobnych zdarzeń na terenie i w okolicach Elbląga, we współpracy z policją, z ostatnich 2-3 lat? Mam wrażenie lawinowego przyrostu wypadków, kolizji itp z udziałem nietrzeźwych kierowców w ostatnim czasie. .. :/
Kolo (2019.09.11)
podajcie nazwisko i pokazcie zdjecie
ursus (2019.09.11)
4 promile w południe i nie jechał zygzakiem? Nie wzbudzał żadnych podejrzeń u innych kierowców, przechodniów itd ? Nikt nie widział jak wsiadał w takim stanie za kierownice??
(2019.09.11)
10 tys kary grzywny i 10 letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych!!!!
Gosc22 (2019.09.11)
Moze widzieli ale wiekszosc ludzi ma taka tendencje ze nie reaguja i nic z tym nie robia. Dopiero jak sie tragedia stanie to nagle im sie przypomina ze rzeczywiscie cos bylo nie tak. Cud ze nikogo nie zabil!
(2019.09.11)

info

18  
  2
Cud, że nikogo nie zabił
(2019.09.11)

info

20  
  2
I tak nic mu nie zrobią wyjdzie z wytrzeźwiałki, wsiądzie w auto i nadal bedzie jeździł tyle że bez kwitów
bochón (2019.09.11)

info

20  
  2
Póki mandaty będą takie niskie to każdy będzie robił co chce. W Skandynawii jakoś każdy potrafi jeździć poprawnie, nawet Polacy. Dlaczego? Bo mandaty są tak wysokie, że można pozbyć się całej wypłaty a nawet dwóch.
(2019.09.11)

info

27  
  4
Moze ludzie widzieli ale wiekszosc z nich ma taka tendencje ze nie reaguja i nic z tym nie robia. Dopiero jak sie tragedia stanie to nagle im sie przypomina ze rzeczywiscie cos bylo nie tak.
(2019.09.11)