UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy redakcje PortElu zechce posilić się na rozbudowany artykuł dotyczący skali podobnych zdarzeń na terenie i w okolicach Elbląga, we współpracy z policją, z ostatnich 2-3 lat? Mam wrażenie lawinowego przyrostu wypadków, kolizji itp z udziałem nietrzeźwych kierowców w ostatnim czasie. .. :/

Kolo

Anuluj