UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Póki mandaty będą takie niskie to każdy będzie robił co chce. W Skandynawii jakoś każdy potrafi jeździć poprawnie, nawet Polacy. Dlaczego? Bo mandaty są tak wysokie, że można pozbyć się całej wypłaty a nawet dwóch.