UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Póki mandaty będą takie niskie to każdy będzie robił co chce. W Skandynawii jakoś każdy potrafi jeździć poprawnie, nawet Polacy. Dlaczego? Bo mandaty są tak wysokie, że można pozbyć się całej wypłaty a nawet dwóch.