Wybrany wątek opinii
Czy redakcje PortElu zechce posilić się na rozbudowany artykuł dotyczący skali podobnych zdarzeń na terenie i w okolicach Elbląga, we współpracy z policją, z ostatnich 2-3 lat? Mam wrażenie lawinowego przyrostu wypadków, kolizji itp z udziałem nietrzeźwych kierowców w ostatnim czasie. .. :/
Do moderacji
Odpowiedz
28
2
W 1975 roku było 1,5 miliona samochodów w Polsce, a dzisiaj jest ok 30 milionów plus do tego duży tranzyt czyli ponad 2 razy więcej, w 1975 na drogach zginęło ponad 5600 osób i było prawie 40 tys. Wypadków. Dzisiaj liczba zabitych wynosi poniżej 3000 a liczba wypadków poniżej 40 tys. więc bezpieczeństwo poprawia się z roku na rok pomimo ponad dwukrotnego wzrostu natężenia ruchu w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Nalezy podac ilosc rannych. Wtedy mozna okreslic zmiany.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Jak Ty wyliczyłeś wzrost natężenia ruchu dwukrotny ? Skoro liczba aut wzrosła o prawie 20 razy w stosunku do danych które sam podałeś z 1975 r. , nawet jak odejmiesz z tego tzw. "martwe samochody" bez rejestracji to ok 20 000 000 aut pozostanie zarejestrowanych.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jak Ty wyliczyłeś wzrost natężenia ruchu dwukrotny ? Skoro liczba aut wzrosła o prawie 20 razy w stosunku do danych które sam podałeś z 1975 r. , nawet jak odejmiesz z tego tzw. "martwe samochody" bez rejestracji to ok 20 000 000 aut pozostanie zarejestrowanych.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0