49
11.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W 1975 roku było 1,5 miliona samochodów w Polsce, a dzisiaj jest ok 30 milionów plus do tego duży tranzyt czyli ponad 2 razy więcej, w 1975 na drogach zginęło ponad 5600 osób i było prawie 40 tys. Wypadków. Dzisiaj liczba zabitych wynosi poniżej 3000 a liczba wypadków poniżej 40 tys. więc bezpieczeństwo poprawia się z roku na rok pomimo ponad dwukrotnego wzrostu natężenia ruchu w Polsce.
(2019.09.11)
Za usiłowanie zabójstwa powinien pójść siedzieć
(2019.09.11)

info

7  
  1
Głupich nie sieją. .. Jedyna dobra wiadomość jest taka, że nikogo nie skrzywdził. Przydałoby się zwiększenie kar za takie wyczyny, ale w taki sposób, żeby sprawca pijak pracował na rzecz społeczeństwa, zamiast siedzieć w ciepłym pierdlu i żreć za pieniądze, które każdemu z nas państwo zabiera w podatkach. ..
GentlemanEl (2019.09.11)

info

4  
  2
A gadaja ze 4 promile to dawka śmiertelna Chyba nie dla polaka, on to jeszcze samochodem pojedzie
Bua (2019.09.11)
Dawno temu miałem wuja,który na trzeźwo miał 3 promile a po wypiciu to chyba nikt mu nie mierzył;)
Goral (2019.09.11)
Jakiś stary alkoholik.
Wrr (2019.09.11)

info

1  
  1
Żeby trafić do PDOZ musi być trzeźwy.
Mouse (2019.09.11)
Nawet jak popełnił przestępstwo to może trafić na izbę do czasu wytrzeźwienia
Polismen (2019.09.11)
no napisalem komentzarz oczywiscie nie pszeszedl bo sie robi panstwo pol. .. .. ne jak widze jak oni jezdza po pojaku na kacu czy nacpani im uchodzi dopuki ktos nie zginie wtedy koleszczy udaja ze nie znaja syff jeszcze gorszy niz za komuny !!!
(2019.09.11)
@Polismen - Doucz się zanim napiszesz kolejną głupotę
Ja. (2019.09.11)