UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy redakcje PortElu zechce posilić się na rozbudowany artykuł dotyczący skali podobnych zdarzeń na terenie i w okolicach Elbląga, we współpracy z policją, z ostatnich 2-3 lat? Mam wrażenie lawinowego przyrostu wypadków, kolizji itp z udziałem nietrzeźwych kierowców w ostatnim czasie. .. :/

Kolo