UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

4 promile w południe i nie jechał zygzakiem? Nie wzbudzał żadnych podejrzeń u innych kierowców, przechodniów itd ? Nikt nie widział jak wsiadał w takim stanie za kierownice??


Anuluj