UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
4 promile w południe i nie jechał zygzakiem? Nie wzbudzał żadnych podejrzeń u innych kierowców, przechodniów itd ? Nikt nie widział jak wsiadał w takim stanie za kierownice??
4 promile w południe i nie jechał zygzakiem? Nie wzbudzał żadnych podejrzeń u innych kierowców, przechodniów itd ? Nikt nie widział jak wsiadał w takim stanie za kierownice??