Wybrany wątek opinii
4 promile w południe i nie jechał zygzakiem? Nie wzbudzał żadnych podejrzeń u innych kierowców, przechodniów itd ? Nikt nie widział jak wsiadał w takim stanie za kierownice??
Do moderacji
Odpowiedz
41
9
Moze ludzie widzieli ale wiekszosc z nich ma taka tendencje ze nie reaguja i nic z tym nie robia.
Dopiero jak sie tragedia stanie to nagle im sie przypomina ze rzeczywiscie cos bylo nie tak.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Niektórzy mają dużą tolerancję na alkohol, była kiedyś taka sprawa, że facet jechał rowerem i miał chyba 6 promili i o dziwo prosto jechał. Dlatego trzeba po prostu kontrolować trzeźwość, albo alcolocki mieć w samochodzie. Wtedy nie odpali i nie pojedzie. Owszem Istnieje ryzyko, że ktoś taką blokadę zdejmie, albo ktoś trzeźwy dmuchnie, ale to już będą nieliczni tak robić i to wyeliminuje wielu ludzi po spożyciu z ruchu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0