UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moze widzieli ale wiekszosc ludzi ma taka tendencje ze nie reaguja i nic z tym nie robia. Dopiero jak sie tragedia stanie to nagle im sie przypomina ze rzeczywiscie cos bylo nie tak. Cud ze nikogo nie zabil!
Moze widzieli ale wiekszosc ludzi ma taka tendencje ze nie reaguja i nic z tym nie robia. Dopiero jak sie tragedia stanie to nagle im sie przypomina ze rzeczywiscie cos bylo nie tak. Cud ze nikogo nie zabil!