UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze widzieli ale wiekszosc ludzi ma taka tendencje ze nie reaguja i nic z tym nie robia. Dopiero jak sie tragedia stanie to nagle im sie przypomina ze rzeczywiscie cos bylo nie tak. Cud ze nikogo nie zabil!


Anuluj