Wybrany wątek opinii

A dziś do Elbląga nawet pendolino nie dojeżdża i jest to jedyne 100 tys miasto, które nie będzie miało bezpośredniego połączenia kolejowego z CPK. Elbląg to szczurzą nora. Tak to miasto zapuścili mieszkańcy swoimi wyborami przy utnie wyborczej.
(2021.06.19)
Dokładnie tak jest. Zawsze powtarzam że trzeba skończyć z władzą lewacko-liberalnych klik w ratuszu i wybrać ludzi mądrych i uczciwych, takich z wizją którzy sprawia że to miasto wreszcie wróci do dawnej świetności. Ale skoro z uporem maniaka odrzuca się znakomitych kandydatów to mamy potem to co mamy.
TeofilSkorupa (2021.06.19)
@TeofilSkorupa - @TeofilSkorupa skoro trzeba skończyć z władzą lewactwa to PiS/KO/PSL/Lewica musza zniknąć z sejmu. Jedyne postulaty wolnościowej ekonomii głosi Konfederacja.
(2021.06.19)
Wolnościowa ekonomia to dobra rzecz ale ja obawiam się drożyzny po wejściu do strefy rubla. ..
TeofilSkorupa (2021.06.19)
@TeofilSkorupa - W tym mieście nie ma już mądrych i chętnych kandydować. .. mieszanka złodzieji i cwaniaków, którzy się już nachapali ale mają jeszcze tępe dzieci, którym trzeba pomóc znaleźć jakąś pracę a te dzieci zrobią następne tępe dzieci i tak w Elblągu będzie zawsze. .. prawda czy nie ? Chętnie wpisał bym nazwiska ale wtedy usunął ten wpis
(2021.06.19)
No takie są elblongi. Wybierają władze komuszo lewacka z 50 letnimi ukladzikami tej całej kliki i miasto umiera zero perspektyw. Ale coś im powiedz lub napisz to cię zagryzie ten wredny naród.
Gość 45 (2021.06.19)
@Gość 45 - Zgadzam się z tobą ale kto jak nie my wybieramy te nieudolnie władze które niszczą Elbląg czasami udając że coś w nim robią. A prawda jest taka że ciągną nas w dół chcąc zrobić z nas małe prowincjonalne miasteczko stawiając na każdym rogu kościół biedronke i Borysa
(2021.06.19)
@Gość 45 - A te układy są powiązane z centrala w tkz. Stolicy woj. , która ma Elbląg gdzieś i jak może blokuje jego rozwój, patrz kolej nadzalrwowa.
Ferdek.Schichau (2021.06.19)
@TeofilSkorupa - Myślisz, że z watykańskim euro będzie taniej?
góralniskopienny (2021.06.19)
@TeofilSkorupa - Takich kandydatów nie znajdziesz, większość to kolesie, wykształciuchy albo ludzie bez pieniędzy. Teoretycy bez doświadczenia.
Czytelnik 66 (2021.06.19)
@TeofilSkorupa - Odpóś
(2021.06.19)
Ile klas ukończyłeś?
(2021.06.19)
Przypominam, że gdy kolej zaczynała rozwijać skrzydła to tu był Elbing i mało wtedy kogo interesowało połączenie niemieckiego miasta ze stolicą polski. Dzisiejsze trasy kolejowe to pokłosie ówczesnych granic państwowych, więc z tymi pretensjami to raczej do niemców.
Mjr.Tom (2021.06.20)
@Mjr.Tom - Pretensje do Niemców? Że budowali trasy kolejowe jak uważali ? Bo co mieli dostosować się do potrzeb przyszłej Polski? Błysnąłeś pod innymi artykułami. .. Tutaj również. Mjr domus Tom i wszystko jasne.
Das (2021.06.20)
Powrót do komentarzy