UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przypominam, że gdy kolej zaczynała rozwijać skrzydła to tu był Elbing i mało wtedy kogo interesowało połączenie niemieckiego miasta ze stolicą polski. Dzisiejsze trasy kolejowe to pokłosie ówczesnych granic państwowych, więc z tymi pretensjami to raczej do niemców.

Mjr.Tom