UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - W tym mieście nie ma już mądrych i chętnych kandydować. .. mieszanka złodzieji i cwaniaków, którzy się już nachapali ale mają jeszcze tępe dzieci, którym trzeba pomóc znaleźć jakąś pracę a te dzieci zrobią następne tępe dzieci i tak w Elblągu będzie zawsze. .. prawda czy nie ? Chętnie wpisał bym nazwiska ale wtedy usunął ten wpis


Anuluj