UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No takie są elblongi. Wybierają władze komuszo lewacka z 50 letnimi ukladzikami tej całej kliki i miasto umiera zero perspektyw. Ale coś im powiedz lub napisz to cię zagryzie ten wredny naród.

Gość 45

Anuluj