UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mjr.Tom - Pretensje do Niemców? Że budowali trasy kolejowe jak uważali ? Bo co mieli dostosować się do potrzeb przyszłej Polski? Błysnąłeś pod innymi artykułami. .. Tutaj również. Mjr domus Tom i wszystko jasne.

Das