UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś do Elbląga nawet pendolino nie dojeżdża i jest to jedyne 100 tys miasto, które nie będzie miało bezpośredniego połączenia kolejowego z CPK. Elbląg to szczurzą nora. Tak to miasto zapuścili mieszkańcy swoimi wyborami przy utnie wyborczej.