UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś do Elbląga nawet pendolino nie dojeżdża i jest to jedyne 100 tys miasto, które nie będzie miało bezpośredniego połączenia kolejowego z CPK. Elbląg to szczurzą nora. Tak to miasto zapuścili mieszkańcy swoimi wyborami przy utnie wyborczej.


Anuluj