UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofilSkorupa - W tym mieście nie ma już mądrych i chętnych kandydować. .. mieszanka złodzieji i cwaniaków, którzy się już nachapali ale mają jeszcze tępe dzieci, którym trzeba pomóc znaleźć jakąś pracę a te dzieci zrobią następne tępe dzieci i tak w Elblągu będzie zawsze. .. prawda czy nie ? Chętnie wpisał bym nazwiska ale wtedy usunął ten wpis