UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wolnościowa ekonomia to dobra rzecz ale ja obawiam się drożyzny po wejściu do strefy rubla. ..
TeofilSkorupa
Wolnościowa ekonomia to dobra rzecz ale ja obawiam się drożyzny po wejściu do strefy rubla. ..
TeofilSkorupa