UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gość 45 - Zgadzam się z tobą ale kto jak nie my wybieramy te nieudolnie władze które niszczą Elbląg czasami udając że coś w nim robią. A prawda jest taka że ciągną nas w dół chcąc zrobić z nas małe prowincjonalne miasteczko stawiając na każdym rogu kościół biedronke i Borysa


Anuluj