UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie tak jest. Zawsze powtarzam że trzeba skończyć z władzą lewacko-liberalnych klik w ratuszu i wybrać ludzi mądrych i uczciwych, takich z wizją którzy sprawia że to miasto wreszcie wróci do dawnej świetności. Ale skoro z uporem maniaka odrzuca się znakomitych kandydatów to mamy potem to co mamy.

TeofilSkorupa

Anuluj