UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gość 45 - Zgadzam się z tobą ale kto jak nie my wybieramy te nieudolnie władze które niszczą Elbląg czasami udając że coś w nim robią. A prawda jest taka że ciągną nas w dół chcąc zrobić z nas małe prowincjonalne miasteczko stawiając na każdym rogu kościół biedronke i Borysa