UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypominam, że gdy kolej zaczynała rozwijać skrzydła to tu był Elbing i mało wtedy kogo interesowało połączenie niemieckiego miasta ze stolicą polski. Dzisiejsze trasy kolejowe to pokłosie ówczesnych granic państwowych, więc z tymi pretensjami to raczej do niemców.

Mjr.Tom

Anuluj