UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypominam, że gdy kolej zaczynała rozwijać skrzydła to tu był Elbing i mało wtedy kogo interesowało połączenie niemieckiego miasta ze stolicą polski. Dzisiejsze trasy kolejowe to pokłosie ówczesnych granic państwowych, więc z tymi pretensjami to raczej do niemców.
Mjr.Tom