Wybrany wątek opinii
no i juniorzy być może przytrą nosa Zarządowi i kilku starszym kolegom - lanserom. I liga o kroczek !
Do moderacji
Odpowiedz
21
20
@dyzio - O jaki kroczek?co ty piszesz?
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Ggft - o mały kroczek. Jeden mecz i baraże.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@dyzio - Lecz się póki jeszcze czas.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@KibiczProstej - ty jesteś kibicem Olimpii ?! Chyba raczej cjchym poplecznikiem Prezesa-hamulcowego. Lepiej idź sobie pograć w bierki podwodne i nie siej defetyzmu. Powtarzam. Juniorzy mogą odwalić nieziemski numer i wywalczyć awans. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
@dyzio - Dyzio- z całym szacunkiem ale gadasz farmazony. Ledwo co wygrywają ze spadkowiczem a od środka tabeli w górę dostają lanie. I co z tego że zagrają w barażach jak nie mają szans. Smutne ale prawdziwe. Naprawdę szkoda tej drużyny, bo Elbląg powinien grać na zapleczu ekstraklasy już dawno, temu smutnemu miastu to już się należy od kilku sezonow
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
wiesz na czym polega piękno sportu ? Że możliwe są ogromne niespodzianki. Ja wierzę, że ci chłopcy mogą się o taką postarać. Jeśli nie teraz to kiedy. .. .. ?
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@dyzio - Mecz Stali trwa. Wiec status quo i wyjazd ze o samych barazach nie wspomne. Sklad jest jaki jest a w barazach ktos z trojki Widzew Leczna Katowice wiec z czym do ludzi. Po drugie nie wiem misiu czy wiesz ale ktos kto nie ma licencji nie moze grac w barazach i mecz sie nie odbywa a awans z automatu ma przeciwnik. Choc wolal bym osobiscie aby mlodzi ogrywali sie na zapleczu extrasow to wiem ze to mzonki. Myslenie nie boli.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Hhu - no jedyny myślący się znalazł. .. .Pomyśl myślicielu. Olimpia wygrywa baraże. Jest jakiś procencik szansy i może cud się zdarzy. .. Nie ma licencji ? No to Pan Prezydent Miasta ma problem. Państwo Radni maja problem. .. .. Jeśli naprawdę masz rozum dopisz sobie ciąg dalszy. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Hhu - Czy to nie jest tak, że ktoś kto nie ma licencji może grać warunkowo w I bez licencji - ale wymogi licencyjne musi spełnić w trakcie sezonu, drugi scenariusz stadion "klubowy"którego właścicielem jest miasto nie ma licencji wtedy klub wskazuje najbliższy stadion z licencją Ostróda??, Gdańsk na pewno taká posiada, tylko koszty wynajmu kto poniesie klub czy miasto??
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@dyzio - Nie zrozumiales co napisalem. Klub bez licencji nie moze przystapic do meczu barazowego a awans bez gry ma wytypowany przeciwnik.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Hhu - pijak z prostej wyjaśnił ci sprawę. 1:0 lub 2;1 w Garbarni i zaczną się dziać być może fajne rzeczy. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@KibiczProstej - To jest przypał czystej wody. Dyzio totalny dzban.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Mało powiedziane. To jest prowokator. Dyzio łazęga mącący na każdym kroku. Młodzież wygrywa jeden dwa ważne mecze i ten patalong widzi już Ligę Mistrzów. Zobaczysz co się będzie robiło od nowego sezonu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@dyzio - Dzięki tym starym lanserom jak piszesz trolu internetowy była szansa na awans bezpośredni. Jeszcze mało dla ciebie neandertalu?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to wyjaśnię łopatologicznie nadczłowieku. Masz firmę technologiczną. Wolałbyś mieć zatrudnionych 10 średnio zdolnych ale lojalnych do bólu i oddanych twojej firmie inżynierów, czy 10 bardzo dobrych inżynierów, którzy permanentnie wynoszą na zewnątrz tajemnice twojej firmy i pobierając od ciebie wynagrodzenie przekazują informację firmom konkurencyjnym ? Dlatego cieszy mnie to, że młodzi mogą wywalczyć awans. A lanserzy i cwaniacy niech idą tam gdzie dogadywali się już w trakcie sezonu i kopią dalej w III i IV ligach. Dlatego lanserni teraz żółć się wylewa z zazdrości
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@dyzio - Lanserem to jesteś ty na tym portalu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
boli prawda. Dobrze. Niech boli bardzo. Życzę Młodej Drużynie sukcesów !
Do moderacji
Odpowiedz
1
2