UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hhu - Czy to nie jest tak, że ktoś kto nie ma licencji może grać warunkowo w I bez licencji - ale wymogi licencyjne musi spełnić w trakcie sezonu, drugi scenariusz stadion "klubowy"którego właścicielem jest miasto nie ma licencji wtedy klub wskazuje najbliższy stadion z licencją Ostróda??, Gdańsk na pewno taká posiada, tylko koszty wynajmu kto poniesie klub czy miasto??

Pijak_z_prostej

Anuluj