UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@dyzio - Mecz Stali trwa. Wiec status quo i wyjazd ze o samych barazach nie wspomne. Sklad jest jaki jest a w barazach ktos z trojki Widzew Leczna Katowice wiec z czym do ludzi. Po drugie nie wiem misiu czy wiesz ale ktos kto nie ma licencji nie moze grac w barazach i mecz sie nie odbywa a awans z automatu ma przeciwnik. Choc wolal bym osobiscie aby mlodzi ogrywali sie na zapleczu extrasow to wiem ze to mzonki. Myslenie nie boli.

Hhu