UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dyzio - Nie zrozumiales co napisalem. Klub bez licencji nie moze przystapic do meczu barazowego a awans bez gry ma wytypowany przeciwnik.
Hhu
@dyzio - Nie zrozumiales co napisalem. Klub bez licencji nie moze przystapic do meczu barazowego a awans bez gry ma wytypowany przeciwnik.
Hhu