UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Nie zrozumiales co napisalem. Klub bez licencji nie moze przystapic do meczu barazowego a awans bez gry ma wytypowany przeciwnik.

Hhu

Anuluj