UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało powiedziane. To jest prowokator. Dyzio łazęga mącący na każdym kroku. Młodzież wygrywa jeden dwa ważne mecze i ten patalong widzi już Ligę Mistrzów. Zobaczysz co się będzie robiło od nowego sezonu.


Anuluj