UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli nie wiesz o co mi chodzi to wyjaśnię łopatologicznie nadczłowieku. Masz firmę technologiczną. Wolałbyś mieć zatrudnionych 10 średnio zdolnych ale lojalnych do bólu i oddanych twojej firmie inżynierów, czy 10 bardzo dobrych inżynierów, którzy permanentnie wynoszą na zewnątrz tajemnice twojej firmy i pobierając od ciebie wynagrodzenie przekazują informację firmom konkurencyjnym ? Dlatego cieszy mnie to, że młodzi mogą wywalczyć awans. A lanserzy i cwaniacy niech idą tam gdzie dogadywali się już w trakcie sezonu i kopią dalej w III i IV ligach. Dlatego lanserni teraz żółć się wylewa z zazdrości

dyzio

Anuluj