UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KibiczProstej - ty jesteś kibicem Olimpii ?! Chyba raczej cjchym poplecznikiem Prezesa-hamulcowego. Lepiej idź sobie pograć w bierki podwodne i nie siej defetyzmu. Powtarzam. Juniorzy mogą odwalić nieziemski numer i wywalczyć awans. .. .

dyzio