UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KibiczProstej - ty jesteś kibicem Olimpii ?! Chyba raczej cjchym poplecznikiem Prezesa-hamulcowego. Lepiej idź sobie pograć w bierki podwodne i nie siej defetyzmu. Powtarzam. Juniorzy mogą odwalić nieziemski numer i wywalczyć awans. .. .

dyzio

Anuluj