UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@dyzio - Dyzio- z całym szacunkiem ale gadasz farmazony. Ledwo co wygrywają ze spadkowiczem a od środka tabeli w górę dostają lanie. I co z tego że zagrają w barażach jak nie mają szans. Smutne ale prawdziwe. Naprawdę szkoda tej drużyny, bo Elbląg powinien grać na zapleczu ekstraklasy już dawno, temu smutnemu miastu to już się należy od kilku sezonow