UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hhu - no jedyny myślący się znalazł. .. .Pomyśl myślicielu. Olimpia wygrywa baraże. Jest jakiś procencik szansy i może cud się zdarzy. .. Nie ma licencji ? No to Pan Prezydent Miasta ma problem. Państwo Radni maja problem. .. .. Jeśli naprawdę masz rozum dopisz sobie ciąg dalszy. .. .
dyzio