UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Hhu - Czy to nie jest tak, że ktoś kto nie ma licencji może grać warunkowo w I bez licencji - ale wymogi licencyjne musi spełnić w trakcie sezonu, drugi scenariusz stadion "klubowy"którego właścicielem jest miasto nie ma licencji wtedy klub wskazuje najbliższy stadion z licencją Ostróda??, Gdańsk na pewno taká posiada, tylko koszty wynajmu kto poniesie klub czy miasto??
Pijak_z_prostej